Kariera

Obecnie prowadzimy rekrutacje na poniższe stanowiska. Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji na ecocad@ecocad.eu

Projektant Branży Sanitarnej

OPIS STANOWISKA
Wykonywanie we współpracy z asystentami dokumentacji projektowych branży sanitarnej,
Kierowanie i nadzór nad pracą zespołu branży sanitarnej,
Prowadzenie uzgodnień z gestorami sieci,
Współpraca i koordynacja z zespołami projektowymi innych branż.

WYMAGANIA
Ukończone wyższe studia techniczne w specjalności inżynieria środowiska (lub kierunków pokrewnych),
Minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku projektanta branży sanitarnej,
Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów technicznych,
Umiejętność pracy w zespole projektowym,
Biegła znajomość i obsługa oprogramowania AutoCad,
Prawo jazdy kat. B.

Asystent Projektanta Branży Sanitarnej

Pomoc w realizacji projektów w zakresie sieci oraz wewnętrznych instalacji sanitarnych,
Pomoc w uzyskaniu uzgodnień z instytucjami, we wszystkich etapach realizacji zadnia.

WYMAGANIA
Ukończone wyższe studia techniczne w specjalności inżynieria środowiska lub ostatni rok studiów,

Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 600 011 514

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz, że...

Biuro projektowe ECOCAD Sp. z o. o. oferuje szeroki zakres usług w zakresie projektowania instalacji wentylacyjnych, klimatyzacyjnych, chłodniczych, a także systemów oddymiania budynków.

Specjalizujemy się w modernizacjach istniejących systemów wentylacji i klimatyzacji zmierzających do znacznej redukcji kosztów eksploatacyjnych.

Najwyższą jakość świadczonych usług zapewni doświadczona i wykwalifikowana kadra inżynieryjna pracująca na najnowszym oprogramowaniu wspomagającym projektowanie instalacji.

Jako jedni z pierwszych na rynku tworzymy dokumentację projektową opartą na metodzie modelowania informacji o budynku BIM wykonywaną w specjalistycznych i oprogramowaniu Autodesk® Revit® MEP, Autocad® MEP oraz MagiCAD®.